KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 5555415
nr 555 5415
Teckning
signerad, Acke Åslund, Hästmotiv, 32x46
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:43:57
800 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr